Geloven Nu

Praten over geloof rondom Bijbelverhalen
Geloven Nu”

GelovenNu_02

Voor info en opgave:

Bea Oude Mulders

Email:  Telefoon:  0546 459 417

 

Als ook u/jij, jong of al wat ouder, er naar verlangt je geloof te verdiepen en samen met een groep van maximaal 10 persoenen bij elkaar wilt komen om samen over Bijbelverhalen na te denken en te praten, dan ben je van harte welkom bij de geloofsgespreksgroep “Geloven Nu”.

Het is niet nodig specifieke Bijbelkennis te bezitten.

“Geloven Nu” de naam zegt het al. Hoe doe je dat, NU geloven? Hoe gaat dat in de praktijk? Voor welke vragen kom je te staan? In onze geloofsgespreksgroep gaan we daar samen over praten en nadenken. In het dagelijks leven laat je dat soort zaken vaak te gemakkelijk liggen omdat er zo enorm veel andere dingen zijn die je aandacht vragen. En toch… Op sommige momenten weet je, voel je, dat het leven een diepere zin heeft. Dan ontstaat de behoefte om op zoek te gaan hoe je in het leven van alledag ook die diepere betekenis tot zijn recht kunt laten komen. Geloven Nu” wil ons helpen bij deze zoektocht. In elke bijeenkomst staat een verhaal uit de bijbel centraal en gaan we op zoek naar de betekenis van dat verhaal voor ons eigen leven.

De bijeenkomsten zullen op de vierde maandag van de maand zijn,
van oktober 2017 tot en met juni 2018 van 19.30 tot 21.30 uur.

De avonden zullen plaats vinden in de pastorie van de St. Georgiusbasiliek,
Boddenstraat 76, Almelo.

 

Dit vind je misschien ook leuk...

Call Now ButtonPastorale Hulp en overlijden