Nederlandse dag in Rome (dinsdag 15-11-2016)

stpieter_hoofdaltaarEucharistieviering Nederlandse dag uit Rome

De Eucharistieviering op de Nederlandse dag in Rome, dinsdag 15 november, wordt live uitgezonden door KRO-NCRV.
NPO 2:  10.00-12.00 uur

 

Dinsdag 15 november zijn in Rome zo’n 2000 Nederlandse pelgrims bij elkaar op een “Nederlandse dag” in het kader van de afsluiting van het Heilig Jaar van de Barmhartigheid. In aanwezigheid van bijna alle Nederlandse bisschoppen zal op die dag na een viering in de Sint Pieter paus Franciscus de Nederlanders begroeten. De bisschoppen bieden hem bij die gelegenheid een overzicht aan van de inzet op veel plaatsen in de Nederlandse kerkprovincie ten behoeve van vluchtelingen en vreemden. Dit overzicht in de vorm van een boekje zal aan de paus worden overhandigd door kardinaal Eijk. Voor meer informatie [klik hier]

Voor het boekje in pdf-formaat [klik hier]

Dit vind je misschien ook leuk...

Call Now ButtonPastorale Hulp en overlijden