Tarcisiusdag Misdienaars (Zaterdag; 13 juni 2015)

[column col=”1/2″]TarciusDag[/column]
[column col=”1/2″]
“Graag nodigen wij alle misdienaars en acolieten van ons bisdom, mét hun begeleiders, weer uit voor de Tarcisiusdag in Utrecht op zaterdag 13 juni. We hebben een heel nieuw programma voor jullie voorbereid in het hartje van Utrecht. Want Utrecht is niet alleen bisschopsstad maar ook museumstad! Er is dus van alles te ontdekken, te zien en te beleven.”
[/column]

[divider]

Dat schrijven vicaris Pauw (jeugd en jongeren) en Ben Lokate (ceremoniarius) in de uitnodiging voor de Tarcisiusdag 2015.
De dag start met een Eucharistieviering met als hoofdcelebrant kardinaal Eijk; ‘s middags verspreiden de misdienaars zich over de stad. Een deel van hen zal zich bezighouden met ‘Moord in de middeleeuwen’, anderen buigen zich over ‘De klungelige kruier’ en weer anderen nemen deel aan het programmaonderdeel ‘Overal zit muziek in’.

Klik [hier] voor meer informatie en de digitale flyer

Dit vind je misschien ook leuk...

Call Now ButtonPastorale Hulp en overlijden