Opening Heilige Deur (Zondag; 13 december 2015)
Opening Heilige Deur (Zondag; 13 december 2015)

Opening Heilige Deur (Zondag; 13 december 2015)

Lambertusbasiliek Hengelo – Opening Heilige Deur

JaarBarmhartigheidHet Heilig Jaar, toegewijd aan de Barmhartigheid, staat voor de deur! In de Lambertusbasiliek in Hengelo letterlijk. Voor het Vicariaat Deventer heeft de Aartsbisschop van Utrecht, de Lambertusbasiliek aangewezen als de kerk waar een Heilige Deur geopend zal gaan worden. Dit op verzoek van Paus Franciscus die aan alle bisdommen in de wereld heeft gevraagd om een Heilige Deur te hebben.

Het Heilig Jaar van de Barmhartigheid begint op 8 december 2015, op het Hoogfeest van Maria Onbevlekte Ontvangenis en zal duren tot het Hoogfeest van Christus Koning 2016.

Op zondag 13 december 2015 zal voorafgaand aan de Eucharistieviering van 11.00 uur, de Heilige Deur in de Lambertusbasiliek te Hengelo worden geopend door Mgr. H.W. Woorts, de hulpbisschop van Utrecht.

Voor verdere informatie:
[klik hier]  Opening Heilige Deur Hengelo
[klik hier]  Heilig Jaar van de Barmhartigheid

 

Call Now ButtonPastorale Hulp en Overlijden