Kloosterweekend Jongeren – 2016
Kloosterweekend Jongeren – 2016

Kloosterweekend Jongeren – 2016

Kloosterweekend voor Jongeren

Abdij Koningsoord – Arnhem
Vrijdagavond 26 februari 2016 (aanvang 18.30 uur)
Zondagmiddag 28 februari 2016 (eind 16.00 uur)

AbdijKoningsoord_003Heb je behoefte om er even tussenuit te gaan, tot rust te komen, je accu op te laden, je te verdiepen in het geloof of om andere jongeren te ontmoeten en een gezellige tijd te hebben? Dan ben je van harte welkom op het kloosterweekend voor jongeren.
Dit kloosterweekend wordt georganiseerd door het Jongerenplatform Aartsbisdom Utrecht voor jongeren tussen de 16 en de 30 jaar, die na willen denken over wat hen raakt en bezighoudt in hun (geloofs)leven.

AbdijKoningsoord_004

We zijn te gast bij de zusters trappistinnen van Abdij Koningsoord in Arnhem.
We leven mee met het ritme van het klooster waar we verblijven. Tussen de vieringen door is er ruimte voor onderlinge ontmoeting, gesprek, stilte en natuurlijk is er ook tijd voor gezelligheid. Tijdens deze dagen ontmoet je naast andere jongeren ook de kloosterbewoners.

Voor verdere informatie:
[klik hier]  Info Kloosterweekend 2016
[klik hier] Verslag Kloosterweekend 2015
[klik hier]  Abdij Koningsoord

 

 

 

Call Now ButtonPastorale Hulp en Overlijden