Bloemschikken Weijdehof (Donderdag; 22 oktober 2015)

SAM_0500

Foto’s:  Annette ter Ellen
Aantal: 11
klik [hier]

Donderdag 22 oktober 2015, zijn we met de tienergroep van de St.-Jorisparochie naar de Weijdehof geweest. Daar hebben we met de ouderen herfstbakjes gemaakt. Toen we aankwamen bij de Weijdehof, werden we met open armen ontvangen. We kregen limonade en een koekje, en er werd ons uitgelegd wat we moesten doen, en wat we van de bewoners moesten verwachten, aangezien de bewoners beginnende dementie hebben. Er waren drie tafels, en bij iedere tafel gingen twee kinderen van de tienergroep zitten om de bewoners een handje te helpen met het maken van hun herfstbakje. Een paar van ons mochten de bewoners ophalen. De bewoners waren zo enthousiast dat wij hun gingen helpen. Allemaal waren we druk bezig met de bewoners om een mooi herfstbakje te maken. Marloes en Laura hadden een leuk bakje voor een mevrouw gemaakt, de vrouw vond het zo mooi dat ze er emotioneel van werd. Het was zo leuk om al die bewoners te zien glunderen. De mevrouw die ik hielp vertelde me vrolijk dat ik volgend jaar terug mocht komen. Nadat een paar van ons de bewoners had teruggebracht naar hun woning, hebben we gezamenlijk opgeruimd. We werden hartelijk bedankt door de mensen die het hadden georganiseerd, en kregen een lieveheerbeestje als cadeautje die de bewoners zelf hadden gemaakt. Nadat we de Weijdehof hadden verlaten, hebben we nog lekker vlaai gegeten en wat gedronken bij Limburgia. We hebben nog wat bijgekletst over die ochtend, en nadat we alles op hadden, zijn we teruggegaan naar onze fietsen, en hebben we afscheid van elkaar genomen. Maurice, Bart, Marloes, Manouk, Laura en ik vonden het een geslaagde ochtend, en vonden het super leuk om het met deze ouderen te doen. We vonden het super leuk dat Annette en José dit hadden geregeld. Al met Al, het was een super leuke ochtend!

 Groetjes Marissa Jonker

Dit vind je misschien ook leuk...

Call Now ButtonPastorale Hulp en overlijden