Lopen voor Vrede (Zondag; 20 september 2015)
Lopen voor Vrede (Zondag; 20 september 2015)

Lopen voor Vrede (Zondag; 20 september 2015)

WalkOfPeace

Samen voor vrede. Loop de Walk of Peace op 20 september 2015.
Doe mee en laat je inspireren.

Op 20 september organiseert PAX in samenwerking met de Raad van Kerken in Nederland de Walk of Peace. Een wandeling door het centrum van Den Haag, stad van vrede en recht.

Ervaar hoe vrede verbindt. Ontmoet andere wandelaars die zich voor vrede inzetten. Bezoek verwachte en onverwachte plekken in de stad. Laat je inspireren. En vooral: doe mee in een stad die dat weekend zal bruisen van activiteiten voor recht en vrede.

Je loopt de Walk of Peace in je eigen tempo. Vanaf 13:00 uur kun je starten met de wandeling. Ons programmaboekje en onze vrijwilligers wijzen je de weg. De wandelroute beslaat ongeveer vijf kilometer. Op de route zijn er meerdere momenten waar je letterlijk en figuurlijk stil staat bij vrede, op een betekenisvolle plek. En waar je zelf iets doet voor vrede. Aan het einde van de middag is er nog een mooie, muzikale afsluiting.

Voor nadere informatie:

Call Now ButtonPastorale Hulp en Overlijden