Van Toeschouwer Naar Deelnemer
Van Toeschouwer Naar Deelnemer

Van Toeschouwer Naar Deelnemer

Nu we al weken niet meer naar de kerk kunnen
om daar samen te bidden, Gods Woord te beluisteren en de H. Communie te ontvangen voelen we dat als een gemis.
En ik vrees dat het helaas nog een tijd zal duren.
We zijn natuurlijk dankbaar dat we toch via de uitzendingen alle vieringen van onze eigen parochie kunnen volgen.

Voor een biddende betrokkenheid, is net zoals in de kerk een sfeer nodig die daarbij helpt. Je zou bijvoorbeeld een kaars kunnen ontsteken als de viering begint en enkele van de bekende gebeden zoals het Onze Vader mee kunnen bidden, alsook het gebed van de geestelijke communie, waarin we het verlangen naar de Heer uitdrukken.

Meer Lezen … [Klik Hier]

Call Now ButtonPastorale Hulp en Overlijden